Jak na produktová reels videa, která opravdu prodávají

Rezervace je možná po přihlášení

Pořádně to roztočíme! Prakticky si vyzkoušíte tvorbu krátkého výkonnostního videa, které může ve vašich kampaních udělat skvělá čísla. Že nemáte žádné předchozí zkušenosti? To vůbec nevadí. Všechno si ukážeme pěkně od začátku.

V první hodině nakoukneme pod teoretickou pokličku světa Reels. Zaměříme se na to, co je alfou a omegou úspěšného krátkého videa, porovnáme ho se statickými formáty a podíváme se na reálné ukázky toho, co funguje a co je (někdy možná překvapivě) mimo mísu.

Ve druhé části si vyzkoušíte právě takové Reels vytvořit. Zaměříme se jak na samotné natáčení, tak na to, co mu předchází, a co následuje po něm. Celou dobu vám budu k ruce a už se moc těším, co společně vymyslíme!

Čas

14:00

Odpolední

Cena

1 500 Kč

(bez DPH)

Jazyk

Čeština

Lokace

NEWTON University

3. patro, učebna 20

přehrát video

Martina Nečasová

Head of Content Marketing | Petr Handlíř

Martina se v poslední době věnuje zejména obsahovému marketingu. Aktuálně ji nejvíce zaměstnává rozvoj kreativního odvětví v agentuře Petra Handlíře. Mimo správu sítí se zde specializuje na produktová reels videa do reklam. Má zkušenosti s tvorbou videí pro desítky klientů - Vasky, Woox, Čokoládovna Janek nebo Bigboy a další skvělé značky.

Proč jít na školení?

number-01.svg

Půjdeme rovnou k věci - představím reálné ukázky toho, jaká videa v reklamě na Facebooku a Instagramu opravdu fungují

number-02.svg

Do detailu rozebereme, proč fungují

number-03.svg

Vyzkoušíme si, jak taková videa točit - od začátku až do konce

number-04.svg

Podíváme se na aktuální trendy, které v produktových videích využít

number-05.svg

Během pár hodin se naučíme tvořit skvělá (a fungující!) produktová videa, ač si mnozí možná dříve mysleli, že oni na to nejsou :-) Každý na to může být!

number-06.svg

Bude to velmi praktický a zábavný workshop. Všechno si vyzkoušíme na vlastní kůži, a díky tomu si to účastníci budou pamatovat už navždycky.

Potřebné znalosti

Účastník by měl umět na telefonu natočit jednoduché video. Dále bude potřeba mít nainstalovanou aplikaci CapCut (a bylo by už dobré znát alespoň základní ovládání - jak video zkrátit nebo zrychlit/zpomalit záběr). Více si vysvětlíme na workshopu.

REGISTRACE PRO ÚČASTNÍKY ZAČÍNÁ
30. LEDNA V 10:00

Je potřeba mít zakoupenou a uhrazenou vstupenku na Festival. A být ideálně chvíli před přihlášený do svého účtu. Pokud jste se ještě nikdy předtím nepřihlašovali, doporučujeme si obnovit heslo. Další dotazy ohledně přihlašování jsme zodpověděli v sekci FAQ.