marketing
festival

Top
catering

Prvotřídní občerstvení, nealko i výběrová káva po celý den.
Festival chutí!

Networking
a párty

Tři famózní večery s atmosférou hudebních fesťáků.

V centru
dění

Experti a specialisté na pódiu i na kafi.

Středeční
školení

Registrace pouze pro účastníky Festivalu.

Marketing Festival Manifesto

Jsme revolta! Odmítáme veškeré konferenční stereotypy. Vystoupení našich řečníků nejsou jen křoví pro networking. A ne, možnost přednášet si u nás nekoupíte. Jsme Festival! S jedinečnou atmosférou, energií, skvělými lidmi a programem nabitým od rána do rána. Jsme Marketing! V naší DNA je posouvat marketingové odvětví v České republice. Systematicky vyhledáváme a přivádíme ty nejzajímavější lidi a jejich myšlenky k nám. Jsme místo, kde se rodí budoucnost i vzpomínky na ni. Buďte u toho!

Zpět
v Brně

“Proč zas Brno? Protože v Praze takovej bordel dělat nemůžeme.”

Brno - jediná párty, ve které se dá i bydlet. Město snů i nočních můr, s největší koncentrací špičkových podniků na metr čtvereční ve střední Evropě.

Poslední zbytek opravdové divočiny, do které si troufnou jen ti nejodvážnější. Přidej se k volání marketingové smečky. Buď hrdinou svého příběhu, který vznikne podle neskutečné události!

Program

Čas v Brně plyne trochu jinak, ale s námi jste v obraze.
Tři dny nabité akcí jako na dlani!

20

Úterý

Warm Up Day

Příjezd, ubytování a zahřívací kolečko po večerních seznamovacích akcích. Protože každý drink může být welcome!

21

Středa

Ve dne byznys, v noci párty

Středa je ve znamení vzdělávání! Během intenzivního dne plného workshopů, školení a diskuzí se od špičkových profesionálů naučíte tolik nových dovedností, kolik jen unesete. A třeba i víc! Na večerní párty v nejlepších barech v Brně pak můžete pokračovat v diskuzích a networkingu klidně až do rána.

22

Čtvrtek

Konferenční den a párty jak Brno

Pódium ovládnou mezinárodní řečníci, sršící nápady a inspirací. Dostanou se vám pod kůži odbornými tématy a půjdou hezky do hloubky. Esence marketingu na jednom pódiu! A až budete mít pocit, že už to nemůže být lepší, završíme celou akci hudebním festivalem a monstrózní afterpárty v jednom. Flédo, třes se!

Párty
networ
king

Ty nejlepší akce mají jedno společné – Brno. I když si nebudete pamatovat všechno, rozhodně nikdy nezapomenete.

20. 2.

Warm-up party

21. 2.

Ráno business večer párty (v Barech)

22. 2.

Hudební festival jako Brno

Fléda

Minulé ročníky

Vyprodáno

20.-22.2. 2024
Janáčkovo divadlo a okolí, Brno

Děkujeme

9890 Kč bez DPH

A jsou pryč! Nestihli jste nákup vstupenky? Nechte nám na sebe e-mail, kdyby se situace změnila, dáme vám vědět!

Časté
Otázky

Pro každého, kdo se pohybuje v digitálním marketingu a nechce zůstat pozadu. Marketing Festival má za cíl oslovit stejnou měrou CMOs, reklamního stratéga, kreativce nebo třeba SEO/PPC specialistu. Pokud máte vášeň pro náš obor, touhu se zlepšovat nebo dokonce být nejlepší, jste na správné adrese.

Snažíme se v celém světě vyhledat ty nejvýraznější osobnosti, jejichž názory hýbou aktuálním světem digitálního marketingu, ty přivézt do Brna a nabídnout obrovskou dávku inspirace každému, kdo o ni stojí.

Konkrétně letošní ročník nabídne vyvážený mix strategičtěji i techničteji zaměřeného obsahu. A to jak v rámci hlavního programu na pódiu Janáčkova divadla, tak potom při workshopech a školeních.

Program únorového Marketing Festivalu bude rozdělen do tří dnů.

Úterý 20. února 2024: Uvítací večírek
Středa 21. února 2024: Den ve znamení školení a workshopů. Večer buďte ready. Jde se do Baru!
Čtvrtek 22. února 2024: Hlavní den plný inspirace z celého světa na prknech Janáčkova divadla. A večer? Hudební festival na Flédě.

Letos máme k dispozici pouze 1 000 vstupenek. Jejich prodej začíná na našem webu v úterý 30. května v 10:00. Je možné, že o ně bude docela velký zájem, tak rozhodování raději moc neoddalujte.