Není vám něco jasné?

Konference

Letošní Marketing Festival proběhne jak online, tak offline.

Konferenční část se uskuteční 23. a 24. září podobně jako loni v online podobě, včetně možnosti klást vybraným řečníkům živě dotazy.

Workshopy proběhnou během festivalového týdne, před konferenčním programem a jejich konkrétní časy včas oznámíme. Uskuteční se online i offline – v závislosti na možnostech přednášejících i aktuální situaci kolem koronaviru.

Také samozřejmě proběhne offline afterparty v Praze pro všechny účastníky Marketing Festivalu. Místo i čas afterparty ještě upřesníme.

Rozhodli jsme se pro rozdělení do dvou dnů z jednoduchého důvodu – sledovat 9 hodinových přednášek v kuse je během jednoho dne téměř nadlidský úkon a v podstatě není možné se tak dlouho soustředit. Rozdělení na dva dny si naši účastníci během loňského ročníku pochvalovali, proto u něj zůstaneme i letos.

Pořádání ryze offline akcí v podobě, jakou si pamatujeme z minulosti, je v současné situaci bohužel nereálné. Více o vizi letošního ročníku Festivalu se dočtete v blogpostu ředitele Marketing Festivalu, Jindřicha Fáborského.

Celá konference bude v angličtině, všechny přednášky budou s českými titulky.

Pokud bude situace i nadále vážná, pouze přesuneme všechny workshopy do online prostředí a afterparty bude odložena na později. Nemusíte se bát, že by párty neproběhla, ale rozhodně ji nechceme pořádat v době, kdy našim návštěvníkům hrozí jakékoli riziko. Konferenční část proběhne za jakékoli situace.

Vstupenky

Prodej vstupenek na letošní Festival odstartuje 20. dubna 2021 v 10:00. První vlna vstupenek se bude prodávat za 3 990,- Kč. Pokud si start prodeje nechcete nechat ujít, zaregistrujte se prosím k odběru našeho newsletteru a my se vám včas připomeneme.

V ceně vstupenky na Marketing Festival 2021 je přístup na konferenční část včetně možnosti klást vybraným řečníkům živě dotazy, možnost zaregistrovat se na placené workshopy a vstup na afterparty konference.

Konferenční část bude sestávat minimálně z 9 profesionálně natočených přednášek s českými titulky.

Ano, vstup by vám měl být přidělen automaticky a najdete jej v administraci uživatelského účtu u nás na webu. Pokud tomu tak není, prosím ozvěte se nám na info@marketingfestival.cz.

Samostatné vstupenky na loňský Marketing Festival Online za 3 990 Kč platily pouze na tuto akci. Pokud se chcete zúčastnit i letos, musíte si koupit vstupenku.

info@marketingfestival.cz

Marketing Festival s.r.o.
Renneská třída 393/12
639 00 BRNO - Štýřice

IČ: 01646486
DIČ: CZ01646486

Bankovní účet: 2600413633 / 2010
IBAN CZ5920100000002600413633
SWIFT: FIOBCZPPXXX

© 2021 Marketing Festival s.r.o.

gopay logo

hexadesign logo motionhouse logo