Časté Otázky

Ptejte se nás! Rádi vám odpovíme.

Přednášky a zaměření festivalu

Pro každého, kdo se pohybuje v digitálním marketingu a nechce zůstat pozadu. Marketing Festival má za cíl oslovit stejnou měrou CMOs, reklamního stratéga, kreativce nebo třeba SEO/PPC specialistu. Pokud máte vášeň pro náš obor, touhu se zlepšovat nebo dokonce být nejlepší, jste na správné adrese.

Snažíme se v celém světě vyhledat ty nejvýraznější osobnosti, jejichž názory hýbou aktuálním světem digitálního marketingu, ty přivézt do Brna a nabídnout obrovskou dávku inspirace každému, kdo o ni stojí.

Konkrétně letošní ročník nabídne vyvážený mix strategičtěji i techničteji zaměřeného obsahu. A to jak v rámci hlavního programu na pódiu Janáčkova divadla, tak potom při workshopech a školeních.

Jsme nesmírně hrdí na naše publikum. Na Marketing Festival 2024 se chystají převážně seniorní marketéři s mnoha lety zkušeností.

⅔ našeho publika tvoří in-house marketéři z firem a jen ⅓ jsou zástupci agentur a freelancerů. Letošní mktfest bude nabízet úžasné podmínky pro networking. Shodou okolností stejně tak ⅔ marketérů na Festivalu řeší primárně B2B marketing a jen třetina pak B2C. Z pohledu odvětví nejvíce účastníků řeší marketing pro IT a technologické firmy, dále pro výrobu a průmysl, e-commerce, zdravotnictví a finanční sektor.

Festival je letos také velmi oblíbený mezi univerzitami, a my jsme za to rádi. Těšíme se na účastníky z AMBIS, NEWTON University, ESF MUNI, VŠB, Ostravské unvierzity, Žilinské univerzity v Žilině či University J.J. Strossmayer, Osijek, Croatia.

Zhruba 90 % našeho publika je z Česka a Slovenska, 10 % potom ze zahraničí. Chystají se k nám lidé z Nizozemska, Řecka, Francie, Chorvatska, ale můžeme se pochlubit platícími účastníky také třeba z Austrálie či Indie.

Program únorového Marketing Festivalu bude rozdělen do tří dnů.

Úterý 20. února 2024: Uvítací večírek

Středa 21. února 2024: Den ve znamení školení a workshopů. Večer buďte ready. Jde se do Baru!

Čtvrtek 22. února 2024: Hlavní den plný inspirace z celého světa na prknech Janáčkova divadla. A večer? Hudební festival na Flédě.

No, určitě ne přes ChatGPT. :)) S rešerší jsme začali v říjnu 2022, tedy rok a půl před začátkem Marketing Festivalu. Prošli jsme detailně obsah více než 200 řečnic a řečníků z celého světa a posuzovali jejich kvality a relevanci pro naše publikum. Nakonec jsme vybrali ty nejlepší z nejlepších a ty v únoru v Brně uvidíte.

Náš přístup je přesně opačný tomu, jak se to na konferencích bohužel často dělá. U nás není možnost “zakoupit si prostor pro přednášku”. To považujeme za největší negativní stereotyp odvětví. Partneři konference, jakkoli si jich velmi vážíme, nemají možnost ovlivnit obsah prezentovaný na Marketing Festivalu.

Naopak my platíme našim řečníkům. Investujeme obrovskou část vstupného do toho, abychom vám mohli zajistit nezávislé, kvalitní, inspirativní a aktuální přednášky těch nejlepších z celého světa.

Program stavíme na zahraničních přednášejících. Primárním jazykem všech přednášek a některých workshopů proto i letos bude angličtina. Marketing Festival 2024 oproti minulým letům nenabízí možnost simultánního překladu. Dobře víme, že to pro naše publikum nebude problém.

Občerstvení zajišťujeme pro všechna naše středeční školení a je v ceně. Náš hlavní fokus je ale samozřejmě na hlavní den Marketing Festivalu, tedy na čtvrtek v Janáčkově divadle. Můžete se těšit na kávu a kávové nápoje od Rebelbean a spoustu druhů občerstvení pro oba coffee breaky a oběd. K dispozici máme výběr jídel bez lepku, laktózy i pro vegany.

Vstupenky

Vstupenka na letošní ročník stojí 9 890 Kč bez DPH. V tuto chvíli už zbývá méně než 10 % volných vstupenek.

  • 9 přednášek světových řečníků, které změní váš pohled na marketing
  • Prvotřídní catering, kávu i nealko po celý hlavní den
  • Videozáznamy všech přednášek ve vysoké kvalitě
  • Vstup na 3 festivalové párty, do všech barů a na koncerty
  • Možnost registrace na školení a další doprovodný program
  • Networking se seniorními marketéry z firem, agentur i freelancery

Doporučujeme si vstupenku zakoupit přímo na této stránce našeho webu. Je možné zaplatit bankovním převodem na zálohovou fakturu, nebo online platební kartou. Ve všech případech dostanete po úhradě daňový doklad.

Nemusíte, ale velmi to doporučujeme. Budete mít jistotu, že každý účastník dostane na e-mail včas všechny podstatné informace. Například o registracích na školení a doprovodné akce.

Pokud je to však nutné, při vyplňování objednávky lze nechat jména účastníků nevyplněná a doplnit konkrétní informace později – nejpozději však do 15. února 2024.

Zájmu o hromadný nákup vstupenek si moc vážíme, ale přes to vám slevu nemůžeme nabídnout. Jednou z našich zásad je, že nepodrážíme cenu vstupenek. Neděláme bartery, nerozdáváme vouchery, řečníci nedisponují slevovými kupóny apod. Chceme být féroví. Máte jistotu, že člověk vedle vás zaplatil za vstupenku stejné peníze jako vy - tedy pokud to není jeden z našich řečníků nebo lektorů školení.

Ano, vaši vstupenku může využít někdo jiný. Změnu účastníka je ale nutné nahlásit nejpozději ve čtvrtek 15.2.2024. Můžete to udělat po přihlášení do svého účtu, nebo mailem na adrese info@marketingfestival.cz.

Vstupenku je možné vrátit do 31. prosince 2023 a získat tak 80 % částky zpět. Po tomto datu je jedině možné převést vstupenku v systému na někoho jiného.

Párty a networking

Letos pro vás chystáme tři večerní akce.

Už v úterý 20. 2. se můžeme potkat na uvítacím večírku. Ten se koná od 18:00 v pivovaru Harry.

Ve středu 21.2. se budete moci seznamovat v nejlepších Barech v celém Brně. Více zjistíte v programu nebo přímo ve Facebook událostech:

Ve čtvrtek 22.2. společně zapaříme na opravdovém hudebním festivalu na Flédě. Těšit se můžete na kapely Tata Bojs, Prago Union nebo Malalata.

Ano, ano. V historii se nikdy před tím nestalo, že by legendární podniky jako je Bar, který neexistuje, Nový whiskáč, Slast či 4Pokoje zůstaly veřejnosti na jeden večer uzavřené. Moc si ceníme toho, že pro Marketing Festival je to možné.

Bary budou otevřené už od 17:00 a klidně do nich můžete vyrazit na drink, brzkou snídani a nebo prostě jen tak, abyste si chytli dobré místo. I když máme 4 celé bary jen pro sebe, i tak to pro účastníky Marketing Festivalu v nějakou hodinu středeční noci může být příliš málo. V takovou chvíli vypomůže náš tým na sociálních sítích, který poradí kam zatím vyrazit. Máme například připravené další stoly v pivovaru Harry, hned pár metrů od Baru, který neexistuje.

Bohužel ne, kapacity jednotlivých venues nám nedovolují povolit "plus jedničky".

Školení a workshopy

Letos chystáme zhruba 25 školení a workshopů. Jsme ohromně pyšní na to, že si u nás budete moci zakoupit školení, která dost často na trhu k mání vůbec nejsou. Může se jednat o špičkové české odborníky a odbornice, kteří normálně neškolí, nebo o lidi ze zahraničí, se kterými se u nás často nesetkáte. Kompletní nabídku najdete na stránce školení.

Účast na školení či workshopu si mohou zakoupit jen návštěvníci Marketing Festivalu. Většina školení stojí 1 500 Kč bez DPH. Každý z nich je jiný. Liší se tématem, ale i formou. Některé budou více interkativní a jsou spíše workshopem, některé jsou zase více založené na výkladu. Více informací o formě, obsahu či jazyku hledejte na konkrétní podstránce vybraného školení.

Registrace školení probíhá na našem webu v sekci školení a začíná 30. ledna v 10:00. Pro registraci školení je nutné mít uhrazenou vstupenku a být přihlášený na našem webu.

Každý účastník se přihlašuje na školení sám za sebe. Musí být tedy přihlášený do účtu sám za sebe a mít platnou vstupenku.

Při nákupu školení je možné zvolit jiné fakturační údaje než při nákupu vstupenky na Marketing Festival. Pokud jako firma chcete více školení na jednu fakturu, prosím ozvěte se nám na info@marketingfestival.cz a my to rádi vyřídíme.

Ne, to bohužel není možné - každý účastník si svá školení musí vybrat sám do svého vlastního účtu.

Ne, změny po registraci z technických a organizačních důvodů už nebudou možné.

Vyprodáno

20.-22.2. 2024
Janáčkovo divadlo a okolí, Brno

Děkujeme

9890 Kč bez DPH

A jsou pryč! Nestihli jste nákup vstupenky? Nechte nám na sebe e-mail, kdyby se situace změnila, dáme vám vědět!