Vytvořte obsahovou strategii pro svoji značku

Rezervace je možná po přihlášení

Obsahový marketing může být efektivním nástrojem pro řešení široké škály komunikačních výzev. Jeho úspěšnost závisí nejen na kvalitě obsahu, ale také na správně nastavené obsahové strategii.

Na tomto interaktivním workshopu získáte praktické klíčové znalosti pro vytvoření obsahové strategie a odnesete si frameworky pro vaši značku.
Vytvoříte vlastní obsahovou strategii pro vaši firmu.
Zažijete interaktivní školení, které povedou čtyři profesionálové v oboru a budou se vám individuálně věnovat.

Čas

14:00

Odpolední

Cena

1 500 Kč

(bez DPH)

Jazyk

Čeština

Lokace

EDUnesto

-

přehrát video

Martin Vymětal

Boomerang Communication | Business & Marketing Director

Zakladatel a spolumajitel Boomerangu Martin Vymětal se pohybuje v obsahovém marketingu 22 let. Svojí prací a edukací trhu výrazně přispěl k současné podobě obsahového marketingu v Čechách. Stál u zrodu největšího a nejoceňovanějšího content hubu v Čechách pro LMC. Pracuje s klienty, vytváří strategie a uvádí věci do pohybu. Když zrovna nepracuje, natáčí kultovní podcast Středo/věk. Často vyráží do Londýna, Amsterodamu a Berlína na zkušenou. A svoje zkušenosti rád zúročí i pro vás.

news04 news04

Tomáš Cibor

Boomerang Communication | Marketing & Business Manager

Pro všechny chce to nejlepší. Vystudoval hudební management, ale nakonec zvítězila jeho vášeň pro marketing. Po mnoha letech v oboru má přehled o efektivní komunikaci i potřebách klientů. Jak brzy poznáte, jeho smysl pro detail se hodí v každém projektu.

Proč jít na školení?

number-01.svg

Opravdu interaktivní workshop, ze kterého si odnesete obsahovou strategii pro vlastní značku.

number-02.svg

Workshop vedou zkušení odborníci s mnohaletými praktickými zkušenostmi.

number-03.svg

Během workshopu máte možnost řešit reálné výzvy vaší značky.

Potřebné znalosti

U účastníků workshopu je předpokládaná základní znalost obsahového marketingu. Školení je ideální pro zkušené marketingové manažery, kteří očekávají od obsahového marketingu maximální efektivitu.

REGISTRACE PRO ÚČASTNÍKY ZAČÍNÁ
30. LEDNA V 10:00

Je potřeba mít zakoupenou a uhrazenou vstupenku na Festival. A být ideálně chvíli před přihlášený do svého účtu. Pokud jste se ještě nikdy předtím nepřihlašovali, doporučujeme si obnovit heslo. Další dotazy ohledně přihlašování jsme zodpověděli v sekci FAQ.

Další školení