Vydolujte z e-mail marketingu maximum

Rezervace je možná po přihlášení
Přineste svoje kampaně, podíváme se na data a určitě dokážeme vymyslet, jak by se ty výsledky daly nakopnout. V úvodu ukážu několik osvědčených strategií, které se nám vyplácí a pak se spolu ponoříme do dat a vymyslíme, jak to zlepšit.

Čas

10:00

Dopolední

Cena

1 500 Kč

(bez DPH)

Jazyk

Čeština

Lokace

CLUBCO

Shetland

přehrát video

Pavel Pola

CEO | Etnetera Activate

Pavel pomáhá malým i velkým firmám vytěžit z jejich e-mail marketingového programu maximum. Zaměřuje se především na doručitelnost, data a strategie pro zlepšení výsledků. Přednáší na domácích i zahraničních konferencích a je autorem on-line kurzu e-mail marketingu na online.digisemestr.cz.

Proč jít na školení?

number-01.svg

Získáte okamžitý feedback na vaše kampaně

number-02.svg

Odnesete si nápady, jak je zlepšit hned

number-03.svg

Zjistíte, kde máte ještě prostor pro další zlepšení do budoucnosti

number-04.svg

Inspirujete se navzájem

Potřebné znalosti

Zájemci by měli mít aktivní znalost e-mail marketingu - ideálně by si měli rovnou přinést svoje kampaně a jejich výsledky, abychom se spolu mohli podívat, jak je ještě zlepšit. Před workshopem můžete s lektorem podepsat NDA.

REGISTRACE PRO ÚČASTNÍKY ZAČÍNÁ
30. LEDNA V 10:00

Je potřeba mít zakoupenou a uhrazenou vstupenku na Festival. A být ideálně chvíli před přihlášený do svého účtu. Pokud jste se ještě nikdy předtím nepřihlašovali, doporučujeme si obnovit heslo. Další dotazy ohledně přihlašování jsme zodpověděli v sekci FAQ.