Středa v 10:00 (celodenní)

Váš e-mailing pod mikroskopem, rozšířená edice

Jazyk: Čeština

4 900,00 Kč (bez DPH)

Pavel Pola

E-mailing enthusiast | Etnetera Activate


Ve firmě Etnetera Activate vede už šestým rokem tým zabývající se chytrým e-mail marketingem založeným na datech. Předtím působil 11 let na pozici technického ředitele ve firmě Etnetera. Má rozsáhlé zkušenosti s více než 10 e-mailovými nástroji, zabývá se do hloubky doručitelností e-mailů, přednáší o správných postupech chytrého e-mailingu na mnoha konferencích v ČR i v zahraničí, spolupodílel se na přípravě semináře o e-mailingu na DigiSemestru a je na něm poznat na první pohled, že e-mailing je jeho vášeň.

Proč jít na školení?

icon-red-one.svg

Prozradíme klíčová zjištění z naší studie českého e-mailingu, ve které sledujeme více než 2100 e-shopů a vyhodnotili jsme více než 40 tis. newsletterů

icon-red-two.svg

Dozvíte se, že e-mailing je daleko komplexnější, než si mnozí myslí. Rozebereme si e-mailové kampaně ze 13 různých úhlů pohledu, včetně doručitelnosti, GDPR, prvního dojmu, designu, technického provedení, opt-in a opt-out procesu, výsledků, apod.

icon-red-three.svg

Rozebereme vaše e-mailové kampaně až na prvočinitele a dozvíte se, na co všechno je potřeba si dát pozor. Zkontrolujeme více než 120 různých kritérií a ukážeme na příkladech, jak by to mělo nebo nemělo vypadat

icon-red-four.svg

Odnesete si check-list věcí, na které byste se měli zaměřit u všech vašich kampaní

icon-red-five.svg

Dozvíte se spoustu nových poznatků o tom, jaké chyby se v dnešních kampaních nejčastěji opakují a čemu se vyvarovat ve svých kampaních

icon-red-six.svg

A samozřejmě si znovu zopakujeme všechny důležité best practices, jak dělat e-mailing správně, aby vám vydělával

Co se naučíte?

Moderní e-mailing je věda, která v sobě zahrnuje spousty různých disciplín (doručitelnost, UX, design a typografie, copywriting, konverzní optimalizace, psychologie, legislativa, datová analytika a reporting, apod.). Dozvíte se, co všechno je potřeba správně nastavit a řešit, aby vám e-mailing vydělával.

Potřebné znalosti

Workshopu se může účastnit každý, kdo rozeslal alespoň jeden newsletter a chtěl by se během 6 hodin posunout o významný kus dopředu. Rozhodně ho doporučuju firmám, které chtějí zmapovat, jak na tom se svým e-mailingem vlastně jsou.

Doplňující informace

Aby mělo školení co největší přínos, tak budeme rozebírat vaše vlastní kampaně. Kvůli tomu bych potřeboval, abyste poslali jednu svoji kampaň na e-mailové adresy, které vám dodáme. Pokud si tedy chcete ze školení odnést co nejvíc, neváhejte s přihláškou, počet kampaní, které můžeme rozebrat do posledního detailu je omezený na 10.

info@marketingfestival.cz

Marketing Festival s.r.o.
Renneská třída 393/12
639 00 BRNO - Štýřice

IČ: 01646486
DIČ: CZ01646486

Bankovní účet: 2600413633 / 2010
IBAN CZ5920100000002600413633
SWIFT: FIOBCZPPXXX

© 2020 Marketing Festival s.r.o.

gopay logo

hexadesign logo motionhouse logo