Trendy na TikToku - Jak je využít k budování vaší značky a k prodeji

Rezervace je možná po přihlášení
Už vás nebaví trávit čas nad videí, které pak zhlédne pár tisíc lidí? Dostaňte svou strategii budování profilů a tvorbu videí na úroveň.

Odkryjte s námi tajemství TikToku a mistrovství tvorby videí pro rok 2024 v našem dynamickém školení. Ponořte se do světa trendů, které ovládají digitální scénu a naučte se, jak je transformovat do mocných nástrojů pro váš byznys. Prozkoumáme nejen to, co na TikToku skutečně funguje, ale také vám ukážeme, jak tyto techniky aplikovat přímo na vaše profily a videa pro maximální dopad.

Zvláštní důraz klademe na důkladné rozbory úspěšných profilů a videí. Podíváme se nato, co dělá některé profily neodolatelnými a jak můžete tyto taktiky využít ve svém přístupu. Naučíte se rozpoznávat typy trendů, které nejlépe rezonují s vaší cílovou skupinou, a začleníme je do vaší byznys strategie.

Během školení se také zaměříme na kreativní cvičení, která rozvinou vaše schopnosti tvorby obsahu.

Zjistěte, jak optimalizovat váš profil pro lepší vyhledávání a srozumitelnost, a odhalte klíčové emoční ingredience, které dělají videa virálními. Objevte, jak exponenciálně zvýšit dosah a zapojení vašich diváků a jak uměle prodloužit dobu sledování vašich videí, čímž udržíte diváky déle na vašem profilu.

Čas

10:00

Dopolední

Cena

1 500 Kč

(bez DPH)

Jazyk

Čeština

Lokace

Edunesto

-

news04 news04

David Duc

Co-founder, ShortPRO (TikTokuj)

Davidovo motto: 'Pomáhám byznysům tvořit a tvůrcům budovat byznys.' David Duc je vášnivý specialista na TikTok a tvorbu krátkých videí, s portfoliem obsahujícím více než 4 000 videí pro širokou škálu značek. Nyní s kreativním týmem v ShortPRO sdílí své zkušenosti a nadšení s dalšími tvůrci, firmami a agenturami. Školení, mentoring a konzultace ho naplňují a velmi rád na předních marketingových festivalech a konferencích inspiruje další kreativce a podnikatele.

Proč jít na školení?

number-01.svg

Získáte přístup k novinkám a aktuálním technikám v tvorbě videí pro rok 2024. Budete nejen informovaní o aktuálních trendech, ale také se naučíte, jak je efektivně využít ve svém marketingu.

number-02.svg

Obdržíte praktické nástroje pro ověřování vašich kreativních konceptů a nápadů, což vám pomůže, šetřit čas a snižovat stres.

number-03.svg

Dozvíte se, jak samostatně zlepšit angažovanost a výsledky vašich videí a naučíte se, jak si sami opravit nedostatky v engagementu a násobně si zlepšíte výsledky u svého obsahu.

number-04.svg

Zjistíte, jaké jsou mýty kolem TikToku a vidí, co již dneska nefunguje a díky tomu předejdete zbytečným chybám na svém profilu.

number-05.svg

Objevte díky rozborům, co dělá některé TikTok profily úspěšnými a naučte se, jak tyto strategie aplikovat ve vašem byznysu. Získejte praktické návody a tipy, jak okamžitě uplatnit získané znalosti na vaše projekty a profily.

number-06.svg

Získáte zkušenosti od specialistů, kteří mají prokázané úspěchy v oblasti digitálního marketingu a tvorby obsahu. Získejte zpětnou vazbu a podporu pro růst vašich dovedností.

Potřebné znalosti

Abyste dokázali využít potenciál školení, doporučuji mít základní znalosti:
- mít aspoň měsíc starý profil na TikToku a zveřejněných 20 videí
- prostředí sociálních sítí (převážně IG a TikToku)
- generace Z

REGISTRACE PRO ÚČASTNÍKY ZAČÍNÁ
30. LEDNA V 10:00

Je potřeba mít zakoupenou a uhrazenou vstupenku na Festival. A být ideálně chvíli před přihlášený do svého účtu. Pokud jste se ještě nikdy předtím nepřihlašovali, doporučujeme si obnovit heslo. Další dotazy ohledně přihlašování jsme zodpověděli v sekci FAQ.

Další školení