Čtvrtek v 14:00 (odpolední)

Proces tvorby osobnosti vlastní značky až po návrh maskota!

Jazyk: Čeština

1 500,00 Kč (bez DPH)

Marek Říha

Kreativní komunikace a značkové stratregie od A do Z :-)


Marek nově spolupracuje s Alzou jako Strategic Brand Consultant. Před tím vybudoval kreativní oddělení v konzultační agentuře Acomware, kde se také podílel na evangelizace brandových témat v e-commerce a u tradičních e-shopů. V minulosti rozvíjel vlastní komunikační agenturu Insidea Creative, která byla zaměřena na vysokou kvalitu grafické designu. Je spolutvůrcem mnoha značek a také celé řady maskotů, z jejichž tvorby si odnesl zkušenosti, které by rád předal pro nové tvůrce či vlastníky značek.

Proč jít na školení?

icon-red-one.svg

Získáte v ucelené formě praxí ověřený proces tvorby základů značky, její osobnosti a tvorby maskota, včetně praktických ukázek, které vedou až k tomu jak identifikovat správného ambasadora nebo influencera, a spoustu dalších podnětů, které mají vliv na vaší značku

icon-red-two.svg

V rámci školení získáte návody, podklady a vzory, které vám pomohou ve chvíli, kdy se rozhodnete vytvořit novou značku nebo vlastního maskota

icon-red-three.svg

Uvidíte konkrétní výstupy z reálné praxe pro reálné a fungující značky, co funguje a co naopak ne

Co se naučíte?

Naučíte se chápat samotnou podstatu fungování značek tak, abyste byli schopni se do realizace budování značky pustit a pracovat s ní dlouhodobě. Budete schopni metodicky pracovat s osobností vaší značky tak, že budete schopni navrhnout maskota, vybrat ambasadora a nebo najít vhodného influencera pro svou značku.

Potřebné znalosti

Workshop je určen pro každého, kdo aktuálně řeší jak uchopit vlastní značku, její architekturu nebo pro každého kdo má pocit, že jeho značce něco chybí v interakci se zákazníkem. Ideální jsou alespoň základní znalosti v oblasti marketingové komunikace.

Doplňující informace

Pokud máte zájem věnovat se vaší značce přímo na školení, dejte mi vědět a domluvíme se na postupu.


Další školení z odpoledního bloku

info@marketingfestival.cz

Marketing Festival s.r.o.
Renneská třída 393/12
639 00 BRNO - Štýřice

IČ: 01646486
DIČ: CZ01646486

Bankovní účet: 2600413633 / 2010
IBAN CZ5920100000002600413633
SWIFT: FIOBCZPPXXX

© 2020 Marketing Festival s.r.o.

gopay logo

hexadesign logo motionhouse logo