Čtvrtek v 10:00 (dopolední)

Online videoreklama od A po Z

Jazyk: Čeština

1 500,00 Kč (bez DPH)

Martin Peška

Head of Project Management & Digital Strategist | MarketUP


Martin má praktické zkušenosti s online videoreklamou od roku 2014. Jako projektový manažer a následně stratég agentury MarketUP se podílel na přípravě úspěšných kampaní využívajících potenciál videa v digitálním prostředí například pro značky Hamé, Vitana, Tabasco, BILLA, Bonavita, Madeta, Tatra Mléko, Sedita, Mary Kay či LEIFHEIT. S kampaní pro Pneumatiky.cz a Horalky od Sedity byla agentura v roce 2018 a 2019 zařazena na shortlist Google Premier Partner Awards v rámci regionu EMEA.

Proč jít na školení?

icon-red-one.svg

O zkušenosti se s vámi podělí digitální marketér, který spolupracoval s největšími food klienty v ČR

icon-red-two.svg

Poznatky, které získáte, vychází z konkrétních případových studií a prokazatelných výsledků realizovaných kampaní na českém trhu

icon-red-three.svg

Získáte objektivní srovnání video platforem na českém trhu a seznámíte se s fakty, které byste měli zohlednit při plánování vaší příští videokampaně

icon-red-four.svg

Dozvíte se o tom, kdo jsou “light TV viewers”, kolik jich je, a jaká média konzumují

icon-red-five.svg

Seznámíte se s termíny jako je “komerční zásah” a kolik uživatelů v ČR lze oslovit prostřednictvím videoreklamy

icon-red-six.svg

Naučíte se, jakým způsobem lze vyhodnocovat dopad online videoreklamy na změnu spotřebitelského vnímání značky na různých platformách

Co se naučíte?

Na workshopu se seznámíte s trhem digitální videoreklamy. Dozvíte se například, kdy uživatelé sledují video, na jakých zařízeních a jak je možné se s ním dostat do televize. Probereme výhody a nevýhody nejpopulárnějších formátů od YouTube, přes sociální sítě až po programatické video na obsahových webech.

Bude řeč o jejich vhodností pro dosažení stanovených cílů a o největších chybách, kterých se marketéři dopouštějí. Ukážeme si i konkrétní případové studie a best practices. Na závěr si řekneme, jak je možné přínos digitální videoreklamy vyhodnocovat.

Potřebné znalosti

U účastníků workshopu je výhodou základní znalost internetového mediálního trhu v ČR a základní pojmy v online marketingu.

Doplňující informace

Workshop je koncipován pro CMO s vážným zájmem o digitál, marketingové managery, brand managery či digitální managery a specialisty z interních marketingových týmů značek.


Další školení z dopoledního bloku

info@marketingfestival.cz

Marketing Festival s.r.o.
Renneská třída 393/12
639 00 BRNO - Štýřice

IČ: 01646486
DIČ: CZ01646486

Bankovní účet: 2600413633 / 2010
IBAN CZ5920100000002600413633
SWIFT: FIOBCZPPXXX

© 2020 Marketing Festival s.r.o.

gopay logo

hexadesign logo motionhouse logo