Novinky, které zvýší konverze vašich mobilních webů

Rezervace je možná po přihlášení

Workshop, na kterém si ukážeme novinky a vysoce konverzní prvky pro mobilní weby/e-shopy. Workshop bude plně praktický, nečekejte omáčku okolo, rovnou se vrhneme do praxe. Sami si budete moct vyzkoušet, co je správně a co nikoli a především někteří z účastníků workshopu se najdou na slidech a budeme si hodnotit vaše weby/e-shopy.

Na workshopu si ukážeme výsledky A/B testů a jiných UX metod, abyste co nejlépe pochopili, jak jsou které změny důležité. Kolikrát drobné úpravy mohou přinést velký nárůst v konverzním poměru nebo obratu. Těším se na vás.

Čas

10:00

Dopolední

Cena

1 500 Kč

(bez DPH)

Jazyk

Čeština

Lokace

KUMST

-

přehrát video

Jan Kvasnička

UX designer a stratég

Honza je UX designer, CRO specialista a stratég na volné noze, jehož úkolem je vytvářet ziskovější a efektivnější weby, projekty či firmy. Pomáhá velkým i menším klientům zejména v oblasti e‑commerce. Je zastáncem a propagátorem myšlenky „Nenuťte uživatele přemýšlet.” Klade velký důraz na praxi, efektivitu a vyhodnocování. A přesně v tomto duchu bude i jeho workshop.

Proč jít na školení?

number-01.svg

Prakticky uvidíte, jaké funkce nebo prvky mají největší vliv na konverze pro mobilní weby/e-shopy

number-02.svg

Některé weby/e-shopy účastníků si zhodnotíme přímo v rámci workshopu

number-03.svg

Znalosti nabité na workshopu můžete aplikovat hned druhý den do praxe

REGISTRACE PRO ÚČASTNÍKY ZAČÍNÁ
30. LEDNA V 10:00

Je potřeba mít zakoupenou a uhrazenou vstupenku na Festival. A být ideálně chvíli před přihlášený do svého účtu. Pokud jste se ještě nikdy předtím nepřihlašovali, doporučujeme si obnovit heslo. Další dotazy ohledně přihlašování jsme zodpověděli v sekci FAQ.