Marketing pro SaaS a B2B: Z 0 na 100 milionů do 5 let

Rezervace je možná po přihlášení
Workshop vám představí kompletní náhled na strategie kampaní Shoptetu a Smartlooku, podíváme se na celou journey, tzn. jak pomocí akvizice získat zákazníky, jak je správně onboardovat i jak se o ně správně starat, aby s vámi vydrželi co nejdéle.

Čas

14:00

Odpolední

Cena

1 500 Kč

(bez DPH)

Jazyk

Čeština

Lokace

NEWTON University

4. patro, učebna 02

news04 news04

Radek Hudák

CMO & Co-founder | Out of Dark

Radek Hudák strategicky řídí marketing s důrazem na návratnost investic. Během pěti let pomohl Shoptetu vyrůst šestinásobně, Rossum pomohl postavit performance pro získávání klientů z Fortune 500 nebo byl u cesty Slevomatu od malého startupu k jedné z největších e-commerce v Česku a na Slovensku.

news04 news04

Lukas Mehnert

Freelancer, B2B SaaS Marketing

Lukas je CMO konzultant pro B2B SaaS, který pomáhá více než 50 evropským společnostem, včetně Storyblok, Smartlook, Trackdesk, Smartsupp, Retino, Shoptet, Trueclicks, Annea, Forcemanager a mnoha dalších. Z Berlína se přestěhoval do Brna, kde rád tráví čas se svou rodinou a přáteli. V mládí byl podle vlastních slov "rádoby hacker" s velkou vášní pro nové nástroje, což ho nakonec přivedlo k online marketingu. V minulosti byl Lukáš marketingovým ředitelem společnosti Smartlook. Ve své funkci vedl marketingovou strategii a zaměřoval se na zvyšování povědomí o značce, generování potenciálních zákazníků a získávání zákazníků. Pod jeho vedením získala společnost Smartlook více než 400 000 registrací z více než 90 zemí.

Proč jít na školení?

number-01.svg

Know-how: Pokud pracujete v B2B, získáte tipy a kompletní přehled od ex-CMO dvou společností, které nehrají na trhu druhé housle.

number-02.svg

Bullshit free: Podělíme se o to, co se v průběhu povedlo, ale i o největší průsery, u kterých se nejen zasmějete, ale hlavně se jim vyhnete do budoucna.

number-03.svg

Dva pohledy na stejnou věc: Pohled na marketing a jednotlivé kanály vždy z lokálního a globálního hlediska.

number-04.svg

Bullshit free ještě jednou: Bude možnost ptát se, diskutovat a bavit se otevřeně o všem, co vás zajímá a je aspoň trochu k tématu :)

Potřebné znalosti

Workshop je ideální pro B2B případně Saas služby.

REGISTRACE PRO ÚČASTNÍKY ZAČÍNÁ
30. LEDNA V 10:00

Je potřeba mít zakoupenou a uhrazenou vstupenku na Festival. A být ideálně chvíli před přihlášený do svého účtu. Pokud jste se ještě nikdy předtím nepřihlašovali, doporučujeme si obnovit heslo. Další dotazy ohledně přihlašování jsme zodpověděli v sekci FAQ.