Marketing for B2B SAAS - From $0 TO $4M+ ARR

Rezervace je možná po přihlášení
You will learn how to analyze your potential customers' journey, optimize your PPC channels' strategy, and build your online brand awareness, and I'll throw in a few quick traffic hacks. Many tips and experiences for channels that worked for me in the past 12 years of B2B SaaS Marketing: Events, offline Ads, Content, SEO, Quora ads, Reddit, Capterra, Adwords, etc.

Čas

10:00

Dopolední

Cena

1 500 Kč

(bez DPH)

Jazyk

Angličtina

Lokace

NEWTON University

3. patro, učebna 21

news04 news04

Lukas Mehnert

Freelancer, B2B SaaS Marketing

Lukas je CMO konzultant pro B2B SaaS, který pomáhá více než 50 evropským společnostem, včetně Storyblok, Smartlook, Trackdesk, Smartsupp, Retino, Shoptet, Trueclicks, Annea, Forcemanager a mnoha dalších. Z Berlína se přestěhoval do Brna, kde rád tráví čas se svou rodinou a přáteli. V mládí byl podle vlastních slov "rádoby hacker" s velkou vášní pro nové nástroje, což ho nakonec přivedlo k online marketingu. V minulosti byl Lukáš marketingovým ředitelem společnosti Smartlook. Ve své funkci vedl marketingovou strategii a zaměřoval se na zvyšování povědomí o značce, generování potenciálních zákazníků a získávání zákazníků. Pod jeho vedením získala společnost Smartlook více než 400 000 registrací z více než 90 zemí.

Proč jít na školení?

number-01.svg

If You are in B2B online marketing, you will get many tips on how to be in front of your potential customers.

number-02.svg

Ideal for advanced international B2B online marketers who are managing online marketing campaigns

number-03.svg

Get precious know-how about Martech and AdTech.

number-04.svg

You will have the possibility to ask me anything!

Potřebné znalosti

Please make sure that you understand SaaS.

REGISTRACE PRO ÚČASTNÍKY ZAČÍNÁ
30. LEDNA V 10:00

Je potřeba mít zakoupenou a uhrazenou vstupenku na Festival. A být ideálně chvíli před přihlášený do svého účtu. Pokud jste se ještě nikdy předtím nepřihlašovali, doporučujeme si obnovit heslo. Další dotazy ohledně přihlašování jsme zodpověděli v sekci FAQ.