Jak (s)právně promptovat a nepokoušet u toho osud

Rezervace je možná po přihlášení

AI je tady a nehodlá nikam jít. Jak ho začlenit do týmu, aby vám ve výsledku nepřinesl víc vrásek než radosti? Jak (s)právně promptovat? Co si ujasnit s vašimi klienty? Jak AI výstupy chránit? A jaké změny AI nástroje v EU čekají? Mrkneme na to prakticky, na příkladech a způsobem, který si budete dlouho pamatovat.

Naučíte se, jak správně promptovat, abyste se vyhnuli právním tahanicím. Budete vědět, jaké AI nástroje (ne)brat do týmu. Hacknete ochranu svých AI výstupů. Budete mít představu o tom, který typ zakázek nechat na AI a který odbavit "postaru". Naučíte se, které využití AI nástrojů je právně bezpečné a které by mělo zůstat tabu.

Čas

14:00

Odpolední

Cena

1 500 Kč

(bez DPH)

Jazyk

Čeština

Lokace

NEWTON University

4. patro, učebna 06

přehrát video

Petra Dolejšová

Advokátka na volné noze

Petra je advokátka se specializací na právo v marketingu. Za svou praxi už proškolila přes 35 tisíc lidí. Vede profíky k tomu, aby je právo nebrzdilo, ale posouvalo a školí způsobem, který prostě baví. Budete si chtít přidat.

Proč jít na školení?

number-01.svg

Uděláte si v AI, hlavě a právu jasno

number-02.svg

Uvidíte v oblasti AI za roh

number-03.svg

Budete vědět, jak se AI nástroje v následujících měsících budou měnit a PROČ

number-04.svg

Budete žasnout, jak umí být právo jednoduché a zábavné

Potřebné znalosti

Přednáška nevyžaduje předchozí znalosti.

REGISTRACE PRO ÚČASTNÍKY ZAČÍNÁ
30. LEDNA V 10:00

Je potřeba mít zakoupenou a uhrazenou vstupenku na Festival. A být ideálně chvíli před přihlášený do svého účtu. Pokud jste se ještě nikdy předtím nepřihlašovali, doporučujeme si obnovit heslo. Další dotazy ohledně přihlašování jsme zodpověděli v sekci FAQ.