Středa v 10:00 (ranní)

Sledujete pozice klíčových slov? Měřte, na čem záleží, měřte Share of Voice!

Jazyk: Čeština | INVENTI | 4. patro, Emily

1 500 Kč (bez DPH)

Martin Pichlík

eVisions Advertising, Senior SEO strategist


Martin se věnuje SEO už pár let. Aktuálně spolupracuje s agenturou eVisions jako senior SEO strategist. Rád věci optimalizuje nejen na webech, ale i v samotných procesech. Proto založil nástroj na automatizaci SEO - Keyword Eater, kde hodinové úkoly trvají pár vteřin. Když zrovna nerozvíjí nástroj, věnuje se klientům jako je Mall.cz či Skrz.cz. Rád své znalosti předává dále do týmu, ale i mimo něj. Proto ho můžete najít na Univerzitě v Hradci Králové, kde má kurz „SEO v praxi” či se podílel na SEO lekci pro Digisemestr Online.

Proč jít na školení?

Už nikdy nebudete vyhodnocovat stejně

Naučíte se počítat Share of Voice

Zjistíte, jakou máte visibilitu webu

Ukážeme si, jak najít příležitosti pro zvýšení visibility

Povíme si, co má na visibilitu největší vliv

Vyzkoušíte si nástroj, který ještě není na trhu

Co se naučíte?

Pokud jste SEO konzultant, teamleader či manažer, potřebujete vyhodnocovat implementované kroky. Pozice klíčových slov už dávno nestačí. To, že máte 1. pozici na klíčové slovo, i kdyby s vysokou hledaností, může vám dalších 100 utíkat. Je potřeba se zaměřit na komplexnější ukazatele a jeden z nich vám lektor představí na workshopu. Jedná se o metriku Share of Voice, díky které budete sledovat visibilitu vašeho webu v organickém vyhledávání komplexněji. Ukážeme si, jak se tato metrika počítá, jak lze řešit automatizovaně i jaký je rozdíl mezi Share of Voice a Share of Search. Dále Martin poradí 5 kroků, jak zvýšit visibilitu, pokud s výsledkem nejste spokojeni. BONUS: Připravíme vzorový dataset a automaticky změříme SOV pro váš web pomocí nástroje Keyword Eater. Pokud máte svůj dataset klíčových slov, přineste ho, změříme i ten! Pokud nemáte, ukážeme si, jak si ho připravit.

Potřebné znalosti

Workshop je určený jak pro všechny SEAŘE, tak pro kohokoliv, kdo řeší ecommerce komplexně (majitel e-shopu, digital manager, digital marketing specialist atp.). Pokud máte na starosti vyhodnocování aktivit (ať svých či kolegů) a Share of Voice nesledujete, je pro vás tento kurz trefou do černého. Základní znalosti pojmů v této oblasti jsou velkou výhodou. Takže pokud vám něco říká klíčové slovo jejich hledanosti a pozice, pochopíte i Share of Voice.

info@marketingfestival.cz

Marketing Festival s.r.o.
Renneská třída 393/12
639 00 BRNO - Štýřice

IČ: 01646486
DIČ: CZ01646486

Bankovní účet: 2600413633 / 2010
IBAN CZ5920100000002600413633
SWIFT: FIOBCZPPXXX

© 2022 Marketing Festival s.r.o.

gopay logo

hexadesign logo motionhouse logo