AI a nová éra marketingu: Vyhrajte technologickou revoluci!

Jednou za generaci, se objeví mimořádný technologický posun, který revolučně mění svět. Parní stroje. Automobily. Počítače. Internet. AI.

Každý týden vzniká jen pro marketéry desítky nových AI based nástrojů. Prožíváme revoluci. A každá revoluce občas požírá svoje děti… Budou to tentokrát i marketéři? Scott Brinker si ve své přednášce naštěstí notuje a ukazuje, že budoucnost nebude tak zlá. Zároveň radí, jak se úspěšně zorientovat ve světě, ve kterém padly hranice tradičního softwaru, a jak strategicky využít obrovské množství příležitostí, které jako marketéři díky AI máme.

Datum a čas

Čt 17:10—17:40

Jazyk

Anglicky

Scott Brinker

VP Platform Ecosystem at Hubspot

Scott Brinker je uznávanou kapacitou ve světě marketingových technologií, zastávající roli VP Platform Ecosystem ve společnosti HubSpot. Je nositelem titulů z informatiky na Columbia University, Harvardu a MBA z MIT. Ve svém výzkumu kombinuje teoretické znalosti s praktickými zkušenostmi, což mu umožňuje poskytovat hluboké náhledy a vize do budoucnosti marketingových technologií.

Scott přispívá k inovacím v oblasti marketingových platforem. Je autorem populárního blogu chiefmartec.com, který byste si neměli nechat ujít. Scott zde průběžně osvětluje nejnovější trendy a proměny na rozhraní marketingu a technologie.

Jeho multidisciplinární přístup a hluboké pochopení digitálního marketingu ho staví na přední místo mezi mysliteli, kteří formují budoucnost tohoto průmyslu.

Vyprodáno

20.-22.2. 2024
Janáčkovo divadlo a okolí, Brno

Děkujeme

9890 Kč bez DPH

A jsou pryč! Nestihli jste nákup vstupenky? Nechte nám na sebe e-mail, kdyby se situace změnila, dáme vám vědět!